Elektroninė parduotuvė šiais laikais yra būtinybė ir „ML Grupė“ gali sukurti profesionalią ir unikalią el. parduotuvę, kuri garantuos jums gerą įvaizdį.

Jūsų užduotis yra kurti marketingo ir pardavimų strategiją, techninius reikalus palikite mums, nes mes esame šios srities ekspertai – dirbame jau 8 metus, esame puikiai įvaldę „PrestaShop“ ir šios sistemos subtilybes. Nesvarbu, ar norite paprastos el. parduotuvės, ar kažko neįprasto – mes susitvarkysime – per savo ilgą darbo laiką esame turėję net ir pačių netikėčiausių ir sudėtingiausių užsakymų.

Mes nesame eiliniai

Konkurentai gali sakyti, jog nebijo iššūkių, darbus atlieka geriausiai ir greičiausiai, bet kol jie kalba, mes dirbame, o už „ML Grupę“ kalba portfolio. Sakoma, jog el. parduotuvė yra įmonės veidas. Savo veido, ko gero, nepatikėtumėte neprofesionalams, tiesa? El. parduotuvės kūrimą taipogi palikite profesionalams.

Kodėl rekomenduojame būtent „PrestaShop“?

„PrestaShop“ – nemokama ir atviro kodo turinio valdymo sistema, turinti begales įskiepių ir ypatingas suasmeninimo galimybes – ypatingų poreikių turintiems užsakovams galime sukurti unikalių, mūsų pačių kurtų įskiepių ar dizainą. Be to, „PrestaShop“ palaiko daugybę mokėjimo sistemų ir tai yra viena iš saugiausių turinio valdymo sistemų rinkoje. Saugumas, savaime aišku, yra labai svarbi elektroninės parduotuvės dalis. Na, o jeigu jūsų projektas yra mažesnis, rekomenduojame „WordPress“ su „WooComerce“ – tai šiek tiek optimalesnis pasirinkimas mažesnio dydžio el. parduotuvėms.

Mums rūpi visi – kiekvienas mūsų klientas ir kiekvienas jūsų klientas. Mes sukursime tokią elektroninę parduotuvę, kuri džiugins jūsų klientus, o tai reiškia, jog laimingi būsite ir jūs. O mums, „ML Grupei“, laimingas klientas – didžiausias džiaugsmas ir pagrindinis tikslas.


Ir pabaigai...
Jūsų užklausa

Siųsti užklausąišvalyti

Jūsų atsiliepimai
 • Šią įmonę drąsiai rekomenduočiau! Iš tiesų teikia kokybiškas paslaugas. Džiaugiamės mūsų įmonės atnaujinta svetaine, bei galime girti įmonės darbuotojų atsidavimą veiklai. Negailėdami savęs stengiasi kuo labiau įgyvendinti visas vizijas ir (kartais net itin kėblius) įnorius.
  Violeta
  UAB Interlux Travel direktorė
 • „ML Grupė“ puslapį mums sukūrė greitai ir profesionaliai. Esame dirbę su kita komanda, dažnai jie į mūsų norus numodavo ranka. Bet „ML Grupė“ visada išklausydavo ir įvykdydavo netgi perfekcionistines idėjas. Mums iki šiol teikiami atnaujinimai, konsultacijos, „ML Grupė“ siūlo idealų kainos ir kokybės santykį.
  Erik Murin
  „more“ agentūros direktorius
 • Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau MB „ML Grupės“. paslaugomis. Tikri savo srities specialistai - visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai, puikus bendravimas su klientais, rekomendacijos ir konsultacijos projekto www.evezejai.lt vystymo ir plėtojimo klausimais. Visada rinksiuosi Jų paslaugas, nes pateisino mano lūkesčius! Ačiū Jums!
  Artūras
  Portalo idėjos autorius ir administratorius