„ML Grupė“ siūlo geriausius sprendimus norintiems susikurti interneto svetainę. Mūsų paslaugomis gali naudotis tiek pavieniai asmenys, tiek įmonės, norinčios pagerinti savo verslo rezultatus.

Ypatingai gerai esame susipažinę su „WordPress“ turinio valdymo sistema – 8 metai patirties ir dešimtys projektų, kuriuos sukūrėme naudodami būtent „WordPress“. Galime ne tik „užmauti“ norimą temą ir prijungti pageidaujamus papildinius, kaip tai daro kai kurie mūsų konkurentai. „ML Grupė“ gali įvykdyti visas jūsų užgaidas, mes – ypatingi. Jūsų lankytojai niekada nepaliks jūsų tinklalapio iš karto jį pamatę ir visada pasitikės jumis ar jūsų įmone.

Todėl jūs privalote pasitikėti mumis

Tiesiog peržiūrėkite mūsų interneto svetainių pavyzdžius. Šiuolaikiška, skoninga, paprasta ir funkcionalu. Visa tai ir dar daugiau tinka apibūdinant mūsų sukurtus projektus. PHP, CSS, MySql, HTML5, JavaScript – galimai jums tai skamba kaip keiksmažodžiai, bet mums tai – džiaugsmas, meilė, ir mes tai išmanome. Su didžiuliu džiaugsmu sukursime jūsų svetainę bei įdėsime į ją daugybę meilės. Pasitikėkite mumis kartą ir jūs garantuotai norėsite sugrįžti.

Kodėl rekomenduojame ir naudojame būtent „WordPress“?

Šiuo metu „WordPress“ yra populiariausia pasaulyje interneto tinklalapių platforma. Dauguma žmonių galvoja, jog „WordPress“ – tik tinklaraščiams skirta TVS, bet tai – netiesa! Jūsų tinklalapiui sukursime unikalią, pagal poreikius pritaikytą išvaizdą ir pridėsime jums bet kokio jums reikalingo funkcionalumo – „WordPress“ turi tūkstančius įskiepių, o jeigu turite ypatingų poreikių, tiesiog sukursime įskiepį patys.

„WordPress“ daugeliui sprendimų yra geriausia turinio valdymo sistema rinkoje. Tokiais mes laikome ir save, „WordPress“ atitinka mūsų darbo filosofiją ir standartus.

Ir pabaigai...
Jūsų užklausa

Siųsti užklausąišvalyti

Jūsų atsiliepimai
 • Šią įmonę drąsiai rekomenduočiau! Iš tiesų teikia kokybiškas paslaugas. Džiaugiamės mūsų įmonės atnaujinta svetaine, bei galime girti įmonės darbuotojų atsidavimą veiklai. Negailėdami savęs stengiasi kuo labiau įgyvendinti visas vizijas ir (kartais net itin kėblius) įnorius.
  Violeta
  UAB Interlux Travel direktorė
 • Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau MB „ML Grupės“. paslaugomis. Tikri savo srities specialistai - visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai, puikus bendravimas su klientais, rekomendacijos ir konsultacijos projekto www.evezejai.lt vystymo ir plėtojimo klausimais. Visada rinksiuosi Jų paslaugas, nes pateisino mano lūkesčius! Ačiū Jums!
  Artūras
  Portalo idėjos autorius ir administratorius
 • „ML Grupė“ puslapį mums sukūrė greitai ir profesionaliai. Esame dirbę su kita komanda, dažnai jie į mūsų norus numodavo ranka. Bet „ML Grupė“ visada išklausydavo ir įvykdydavo netgi perfekcionistines idėjas. Mums iki šiol teikiami atnaujinimai, konsultacijos, „ML Grupė“ siūlo idealų kainos ir kokybės santykį.
  Erik Murin
  „more“ agentūros direktorius