„Nespręsk apie knygą iš viršelio“, – sako lietuvių liaudis. Bet kai ši patarlė buvo sugalvota, tuomet dar nebuvo interneto, čia – viskas kitaip. Dizainas yra ypatingai svarbi interneto tinklalapio dalis – geras dizainas gali padidinti jūsų lankomumą ir pardavimus, o blogas dizainas šiais laikais gali nubaidyti visus. Todėl kreiptis į mus verta – mes šiuolaikiški, žinome, ko norite jūs ir, svarbiausia, žinome, ko nori jūsų lankytojai.

Lankstūs, universalūs ir šiuolaikiški

Kuriame unikalius dizainus tiek įprastoms svetainėms, tiek tinklalapiams, naudojantiems tokias turinio valdymo sistemas kaip „WordPress“ ar „PrestaShop“. Mes nepamirštame ir šiuolaikinių standartų – visos mūsų kuriamos temos yra pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams – juk jie šiuo metu sudaro didesnį interneto srautą, negu kompiuteriai!

Esame įvaldę savo ginklus

„Photoshop“, „Illustrator“, CSS3, HTML5, JavaScript ir kiti dizaino ginklai yra mūsų arsenale ir mes žinome kaip su jais elgtis. 8 metai patirties ir dešimtys patenkintų klientų – mūsų įgudusios akys jau mačiusios visko, bet daugiausiai matėme grožio – juk mes jį patys kuriame!

Elegantiškas dizainas – pirmas žingsnis sėkmės link

Interneto svetainės dizainas – pats pirmas dalykas, kurį žmogus pamato į naršyklę įvedęs tinklalapio adresą. O pirmas įspūdis yra labai svarbus ir interneto amžiuje, kai viskas vyksta akimirksniu, pirmas įspūdis gali būti netgi lemtingas. Nedarykite klaidos ir nesirinkite nemokamų dizainų – taip prarasite dalį išskirtinumo ir elegancijos. Kreipkitės į mus, „ML Grupę“, mes parodysime jums tikrąją grožio jėgą internete!

Ir pabaigai...
Jūsų užklausa

Siųsti užklausąišvalyti

Jūsų atsiliepimai
 • „ML Grupė“ puslapį mums sukūrė greitai ir profesionaliai. Esame dirbę su kita komanda, dažnai jie į mūsų norus numodavo ranka. Bet „ML Grupė“ visada išklausydavo ir įvykdydavo netgi perfekcionistines idėjas. Mums iki šiol teikiami atnaujinimai, konsultacijos, „ML Grupė“ siūlo idealų kainos ir kokybės santykį.
  Erik Murin
  „more“ agentūros direktorius
 • Šią įmonę drąsiai rekomenduočiau! Iš tiesų teikia kokybiškas paslaugas. Džiaugiamės mūsų įmonės atnaujinta svetaine, bei galime girti įmonės darbuotojų atsidavimą veiklai. Negailėdami savęs stengiasi kuo labiau įgyvendinti visas vizijas ir (kartais net itin kėblius) įnorius.
  Violeta
  UAB Interlux Travel direktorė
 • Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau MB „ML Grupės“. paslaugomis. Tikri savo srities specialistai - visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai, puikus bendravimas su klientais, rekomendacijos ir konsultacijos projekto www.evezejai.lt vystymo ir plėtojimo klausimais. Visada rinksiuosi Jų paslaugas, nes pateisino mano lūkesčius! Ačiū Jums!
  Artūras
  Portalo idėjos autorius ir administratorius