Jeigu interneto svetainę jau turite – puiku. Tačiau informacinės technologijos – sparčiausiai tobulėjanti šaka, todėl jeigu jūsų svetainei yra bent jau keli metai, atnaujinimas yra tiesiog būtinas. „ML Grupė“ gali padėti ir šioje srityje – atliekame tinklalapių atnaujinimus, dirbame tiek su unikaliomis sistemomis, tiek su turinio valdymo sistemomis, pavyzdžiui, „WordPress“ ar „PrestaShop“.

Tinklalapių kūrimą ir atnaujinimą išmanome puikiai

Programavimo srityje jau dirbame 8 metus, esame dirbę su daugeliu „WordPress“ ir „PrestaShop“ TVS versijų, pažįstame šių bei daugelio kitų sistemų vidurius, todėl žinome kaip teisingai atnaujinti tinklalapius nesudarkant jų dizaino ir nesugadinant funkcionalumo. Daugelis galvoja, jog turinio valdymo sistemose pakanka paspausti mygtuką „atnaujinti“, tačiau tuo dažniausiai procesas nesibaigia, kadangi susiduriama su suderinamumo problemomis – išsidarko dizainas, nebeveikia įskiepiai ir t.t. Būtent dėl to būtina kreiptis į specialistus.

Kodėl jūs privalote dažniau atnaujinti savo tinklalapį?

Sakoma, jog taisyti veikiančio daikto nevertėtų. Netiesa – yra daugybė priežasčių, dėl kurių atnaujinti tinklalapį bent kartais yra būtina.

 • Jeigu naudojate pasenusią TVS, karkasą ar pavyzdžiui seną tam tikros programavimo kalbos versiją, galimybė, jog jūsų tinklalapį nulauš ir jūsų duomenys bus pavogti, yra žymiai didesnė.
 • Jūsų pasenęs tinklalapis negali turėti viso funkcionalumo tiek dėl pačių TVS, tiek dėl senų programavimo kalbų ribojimų.
 • Pritaikymas mobiliesiems įrenginiams. Jeigu jūsų tinklalapis nėra pritaikytas mob. Įrenginiams, galimai prarandate didelę dalį srauto, kadangi šiuo metu išmanieji telefonai bei planšetės sudaro didesnę dalį interneto srauto, negu kompiuteriai!
 • Vėliau tai gali brangiai atsieiti. Taip, galbūt atrodo, jog atnaujinimas dabar jums nėra būtinas. Bet jeigu po kelių metų jūsų nuomonė pasikeis, atnaujinimas gali kainuoti netgi kelis kartus brangiau, nes procesas taps sudėtingesnis.

Nelaukite, kol atnaujinimas jums taps būtinas arba kažkas įsilauš į jūsų svetainę – kreipkitės į „ML Grupę“ dabar ir mes prikelsime jūsų tinklalapį antram gyvenimui!


Ir pabaigai...
Jūsų užklausa

Siųsti užklausąišvalyti

Jūsų atsiliepimai
 • „ML Grupė“ puslapį mums sukūrė greitai ir profesionaliai. Esame dirbę su kita komanda, dažnai jie į mūsų norus numodavo ranka. Bet „ML Grupė“ visada išklausydavo ir įvykdydavo netgi perfekcionistines idėjas. Mums iki šiol teikiami atnaujinimai, konsultacijos, „ML Grupė“ siūlo idealų kainos ir kokybės santykį.
  Erik Murin
  „more“ agentūros direktorius
 • Šią įmonę drąsiai rekomenduočiau! Iš tiesų teikia kokybiškas paslaugas. Džiaugiamės mūsų įmonės atnaujinta svetaine, bei galime girti įmonės darbuotojų atsidavimą veiklai. Negailėdami savęs stengiasi kuo labiau įgyvendinti visas vizijas ir (kartais net itin kėblius) įnorius.
  Violeta
  UAB Interlux Travel direktorė
 • Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau MB „ML Grupės“. paslaugomis. Tikri savo srities specialistai - visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai, puikus bendravimas su klientais, rekomendacijos ir konsultacijos projekto www.evezejai.lt vystymo ir plėtojimo klausimais. Visada rinksiuosi Jų paslaugas, nes pateisino mano lūkesčius! Ačiū Jums!
  Artūras
  Portalo idėjos autorius ir administratorius