21 amžiuje neturėti savo internetinio puslapio ar programėlės yra gana neįprasta. Šią klaidą jūs dar galite ištaisyti – „ML Grupė“ siūlo įvairias programavimo paslaugas, kurios sugrąžins jus ir jūsų verslą iš 20 amžiaus.

Siūlome daugybę paslaugų

Dirbame jau 8 metus, todėl natūralu, jog mokame daug ir siūlome milžinišką paslaugų asortimentą – nuo įvairiausių sudėtingų sistemų iki programėlių „Android“ bei „iOS“ išmaniesiems telefonams. Vis tik dažniausiai tenka susidurti su internetinių projektų bei „WordPress“, „PrestaShop“ bei kitų turinio valdymo sistemų įskiepių kūrimu. Galime jums sukurti paprastą modulį socialiniams tinklams ar paieškai, tačiau dirbame ir su itin sudėtingais, algoritmais ar net matematiniais skaičiavimais pagrįstais moduliais. „ML Grupė“ gali įgyvendinti visų klientų norus – frazės „mums tai per sudėtinga“ nenaudojame.

Aukščiausi standartai

Mūsų programavimo paslaugos atitinka aukščiausius standartus – koduojame aiškiai ir tvarkingai, nepaliekame klaidų ir juolab nepridedame kenkėjiškų programų. Visada stengiamės naudoti kaip įmanoma lengvesnį kodą, kad taupytumėme serverių ir lankytojų resursus. „ML Grupė“ nėra eilinė programuotojų komanda, mes galvojame apie savo klientus ne kaip apie pinigų maišus, bet kaip apie žmones.

Mes esame ypatinga grupė žmonių – esame atviri naujovėms, nuolat tobulėjame ir mokomės. Didžiuojamės, jog visada sugebame atlikti darbus kokybiškai ir greitai, o klientai lieka patenkinti. „ML Grupė“ programavimo paslaugų rinkoje tapo tarsi žodžio „kokybė“ sinonimas.


Ir pabaigai...
Jūsų užklausa

Siųsti užklausąišvalyti

Jūsų atsiliepimai
 • „ML Grupė“ puslapį mums sukūrė greitai ir profesionaliai. Esame dirbę su kita komanda, dažnai jie į mūsų norus numodavo ranka. Bet „ML Grupė“ visada išklausydavo ir įvykdydavo netgi perfekcionistines idėjas. Mums iki šiol teikiami atnaujinimai, konsultacijos, „ML Grupė“ siūlo idealų kainos ir kokybės santykį.
  Erik Murin
  „more“ agentūros direktorius
 • Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau MB „ML Grupės“. paslaugomis. Tikri savo srities specialistai - visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai, puikus bendravimas su klientais, rekomendacijos ir konsultacijos projekto www.evezejai.lt vystymo ir plėtojimo klausimais. Visada rinksiuosi Jų paslaugas, nes pateisino mano lūkesčius! Ačiū Jums!
  Artūras
  Portalo idėjos autorius ir administratorius
 • Šią įmonę drąsiai rekomenduočiau! Iš tiesų teikia kokybiškas paslaugas. Džiaugiamės mūsų įmonės atnaujinta svetaine, bei galime girti įmonės darbuotojų atsidavimą veiklai. Negailėdami savęs stengiasi kuo labiau įgyvendinti visas vizijas ir (kartais net itin kėblius) įnorius.
  Violeta
  UAB Interlux Travel direktorė