Jeigu galvojote, jog virusais galite užkrėsti tik savo kompiuterį ar telefoną, galvojote neteisingai – virusai yra dažnas dalykas ir internetiniuose puslapiuose. Virusai gali pridaryti labai daug žalos – jie gali nulaužti ar užlaužti jūsų tinklalapį, pavogti visus vartotojų duomenis, „Google“ dėl virusų gali jus pašalinti iš paieškos rezultatų ir t.t. Todėl jeigu jūsų tinklalapyje yra pilna neaiškios kilmės reklamų arba esama kitų užsikrėtimo požymių, kreipkitės į mus – „ML Grupė“ specializuojasi „WordPress“, „PrestaShop“ ir kitų tinklalapių valymu nuo virusų.

Užlopysime skyles jūsų svetainėje

„ML Grupė“ dirba net 8 metus – mums akis į akį teko susidurti su įvairiausiais virusais, nuo reklaminių, iki „Trojan“ ar „Malware“. Mes puikiai pažįstame kodą ir žinome kaip grąžinti tinklalapiui sveikatą, „ML Grupei“ svarbu užlopyti kiekvieną skylę. Be to, mes galime sutvarkyti ir jūsų SEO, kurį galimai sugadino virusai. Mes žinome, ką darome, esame mate ir šilto, ir šalto, todėl greitai ir kokybiškai galime išvalyti visus virusus jūsų tinklalapyje.

Praktiškai visos svetainės gali būti nulaužtos ir užkrėstos virusais. Tokiais atvejais dažnai tinklalapis gali virsti šlamšto pilnu tinklaraščiu su neaiškios kilmės straipsniais, kuriuose pilna nuorodų. Jeigu turite duomenų bazę, ji taip pat pavojaus zonoje, o jeigu jūsų tinklalapis labai paprastutis, viruso galite nė nepastebėti, jeigu blokuojate reklamas. Bet kuriuo atveju, virusai jums nesuteikia nieko gero, todėl nelaukdami kreipkitės į mus ir išvalykite savo svetainę nuo visų kenkėjiškų programų.


Ir pabaigai...
Jūsų užklausa

Siųsti užklausąišvalyti

Jūsų atsiliepimai
 • Šią įmonę drąsiai rekomenduočiau! Iš tiesų teikia kokybiškas paslaugas. Džiaugiamės mūsų įmonės atnaujinta svetaine, bei galime girti įmonės darbuotojų atsidavimą veiklai. Negailėdami savęs stengiasi kuo labiau įgyvendinti visas vizijas ir (kartais net itin kėblius) įnorius.
  Violeta
  UAB Interlux Travel direktorė
 • Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau MB „ML Grupės“. paslaugomis. Tikri savo srities specialistai - visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai, puikus bendravimas su klientais, rekomendacijos ir konsultacijos projekto www.evezejai.lt vystymo ir plėtojimo klausimais. Visada rinksiuosi Jų paslaugas, nes pateisino mano lūkesčius! Ačiū Jums!
  Artūras
  Portalo idėjos autorius ir administratorius
 • „ML Grupė“ puslapį mums sukūrė greitai ir profesionaliai. Esame dirbę su kita komanda, dažnai jie į mūsų norus numodavo ranka. Bet „ML Grupė“ visada išklausydavo ir įvykdydavo netgi perfekcionistines idėjas. Mums iki šiol teikiami atnaujinimai, konsultacijos, „ML Grupė“ siūlo idealų kainos ir kokybės santykį.
  Erik Murin
  „more“ agentūros direktorius