„ML Grupė“ gali ne tik sukurti ar atnaujinti tinklalapį, bet mes galime jį ir patalpinti savo patikimuose serveriuose. Jeigu jau turite svetainę ir svarstote, kur ją patalpinti, tiesiog negalvodami kreipkitės į mus – mes esame patyrę specialistai tinklalapių kūrimo bei talpinimo sferoje.

Resursai, kurie patenkins visų poreikius

Mūsų serveriai yra ypatingai galingi – galingiausi procesoriai, daugybė atminties, naujausių technologijų palaikymas ir geriausios apsaugos. Mūsų hostingas veikia 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, todėl jūs nesustosite nei sekundei!

O… Kas tas hostingas?

Jeigu neturite hostingo, niekas, apart jūsų pačių, negalės aplankyti jūsų tinklalapio ir jūs negalėsite dalintis savo mintimis tinklaraštyje, kurti verslą ar tiesiog pasireikšti. Tai būtinas komponentas, norint sukurti internetinę svetainę, matomą visam pasauliui.

Visas reikalingas funkcionalumas

Mes galime jums suteikti el. pašto dėžutes komunikacijai su lankytojais, mūsų serveriuose galėsite talpinti daugybę svetainių ir mes jus apsaugosime ne tik užtikrindami saugų ryšį ar naudodami el. pašto apsaugas, bet ir pastoviai kurdami atsargines jūsų duomenų kopijas. Jeigu nesate svetainių kūrimo ekspertas, galėsite naudotis nemokamomis turinio valdymo sistemomis bei kitomis programomis arba galėsite dar kartą kreiptis į „ML Grupę“ – mes sukursime jums svetainę ir patalpinsime ją už jus!

Taigi, jeigu jau turite ar dar tik norite turėti internetinį tinklalapį, pasinaudokite mūsų tinklalapių talpinimo paslaugomis ir būkite ramūs, nes mes pasirūpinsime jumis ir jūsų svetaine!

Informacijai

Užtikriname profesionaliam hostingui naudojamų serverių 99.95% metinį pasiekiamumą.

Pasiekiamumo garantija taikoma:

 • Interneto ryšio kanalo nepertraukiamam veikimui.
 • Korektiškam duomenų centro ir serverio techninės įrangos veikimui.
 • Serverio programinės įrangos – operacinės sistemos ir mūsų prižiūrimų serverio tarnybų – veikimui.

Pasiekiamumo garantija nėra taikoma:

 • Profilaktiniams darbams, apie kuriuos iš anksto pranešėme.
 • Trikdžiams, kylantiems dėl serverio pajėgumų neatitinkančio krūvio, jei klientas neatsižvelgia į UAB „Interneto vizija“ rekomenduojamą paslaugos parametrų pasirinkimą.
 • Serverio išjungimui, kai klientas neatsiskaito už paslaugas laiku, nesilaiko sutarties sąlygų, arba dėl valstybinių institucijų reikalavimo, remiantis galiojančiais teisės aktais.

Paslaugos teikėjas UAB „Interneto vizija“ profesionalus hostingas.

Ir pabaigai...
Jūsų užklausa

Siųsti užklausąišvalyti

Jūsų atsiliepimai
 • Šią įmonę drąsiai rekomenduočiau! Iš tiesų teikia kokybiškas paslaugas. Džiaugiamės mūsų įmonės atnaujinta svetaine, bei galime girti įmonės darbuotojų atsidavimą veiklai. Negailėdami savęs stengiasi kuo labiau įgyvendinti visas vizijas ir (kartais net itin kėblius) įnorius.
  Violeta
  UAB Interlux Travel direktorė
 • „ML Grupė“ puslapį mums sukūrė greitai ir profesionaliai. Esame dirbę su kita komanda, dažnai jie į mūsų norus numodavo ranka. Bet „ML Grupė“ visada išklausydavo ir įvykdydavo netgi perfekcionistines idėjas. Mums iki šiol teikiami atnaujinimai, konsultacijos, „ML Grupė“ siūlo idealų kainos ir kokybės santykį.
  Erik Murin
  „more“ agentūros direktorius
 • Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau MB „ML Grupės“. paslaugomis. Tikri savo srities specialistai - visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai, puikus bendravimas su klientais, rekomendacijos ir konsultacijos projekto www.evezejai.lt vystymo ir plėtojimo klausimais. Visada rinksiuosi Jų paslaugas, nes pateisino mano lūkesčius! Ačiū Jums!
  Artūras
  Portalo idėjos autorius ir administratorius