Geras ir kokybiškas turinys – svarbiausia tinklalapio dalis, nesvarbu, ar tai el. parduotuvė, ar įmonės puslapis, ar tinklaraštis. Teoriškai, turinį galima sukurti ir pačiam, tačiau profesionalių tekstų be daugybės metų patirties, ko gero, parašyti nepavyks. Būtent todėl verta kreiptis į „ML Grupę“.

Žinome, kas yra geras tekstas

Jau daugybę metų rašome tekstus ne tik įmonėms, bet ir tinklaraščiams bei žiniasklaidai, todėl žinome, kokius tekstus mėgsta įvairių tipų ir socialinių sluoksnių skaitytojai. Galime parašyti labai oficialų ir profesionalų tekstą ar pranešimą spaudai, tačiau rašome ir kandžius, humoristiškus ir lengvai skaitomus tekstus, kurie gali puikiai tikti jūsų tinklaraščiui ar net įmonės pristatymui.

Padėsime jums visose situacijose

Nežinote, kokių tekstų jums reikia? Žinome mes! Jums reikia kokybiškų SEO tekstų? Mes galime parašyti SEO tekstą, kuris bus įdomus ne tik „Google“ robotams. O galbūt jums reikia profesionalių „Facebook“ įrašų? Socialiniai tinklai – mūsų kasdienybė, todėl žinome kaip elgtis ir šioje srityje. Viskas, kas siejasi su tekstais, mums yra puikiai pažįstama, mes esame specialistai ir pasirinkę mus – nesuklysite.

„ML Grupės“ tikslas – skaitytojų dėmesys. Mes suprantame kiekvieno lankytojo svarbą, todėl mes rašome būtent jiems, o ne robotams, paspaudimams ar pinigams. Tekstus mes ne tik kuriame, bet ir skaitome patys, todėl žinome, ką reiškia geras turinys ir kaip tas geras turinys turi atrodyti.

Ir pabaigai...
Jūsų užklausa

Siųsti užklausąišvalyti

Jūsų atsiliepimai
 • Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau MB „ML Grupės“. paslaugomis. Tikri savo srities specialistai - visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai, puikus bendravimas su klientais, rekomendacijos ir konsultacijos projekto www.evezejai.lt vystymo ir plėtojimo klausimais. Visada rinksiuosi Jų paslaugas, nes pateisino mano lūkesčius! Ačiū Jums!
  Artūras
  Portalo idėjos autorius ir administratorius
 • „ML Grupė“ puslapį mums sukūrė greitai ir profesionaliai. Esame dirbę su kita komanda, dažnai jie į mūsų norus numodavo ranka. Bet „ML Grupė“ visada išklausydavo ir įvykdydavo netgi perfekcionistines idėjas. Mums iki šiol teikiami atnaujinimai, konsultacijos, „ML Grupė“ siūlo idealų kainos ir kokybės santykį.
  Erik Murin
  „more“ agentūros direktorius
 • Šią įmonę drąsiai rekomenduočiau! Iš tiesų teikia kokybiškas paslaugas. Džiaugiamės mūsų įmonės atnaujinta svetaine, bei galime girti įmonės darbuotojų atsidavimą veiklai. Negailėdami savęs stengiasi kuo labiau įgyvendinti visas vizijas ir (kartais net itin kėblius) įnorius.
  Violeta
  UAB Interlux Travel direktorė