MB „ML Grupė“ įkurta 2008 metais (teisinė forma – individuali įmonė). 2013 metais įmonė buvo pertvarkyta į mažąją bendriją. Nuo pat įkūrimo įmonė specializuojasi svetainių kūrimo, programavimo srityje. Per 8 veiklos metus MB „ML Grupė“ sukaupė didelę patirtį kuriant interneto svetaines, elektronines parduotuves, kitus įvairaus pobūdžio interneto projektus. Šiuo metu įmonė yra įgyvendinusi apie 70 įvairių projektų. Aktyviai dirbdama MB „ML Grupė“ ne tik sukaupė daug patirties, bet ir subūrė didelį partnerių ratą: dizaineriai, programuotojai, analitikai, tekstų rašytojai, vertėjai, IT paslaugų teikėjai.

MB „ML Grupė“ finansinė situacija visuomet pasižymėjo stabilumu, o kelis pastaruosius metus didėja ne tik įmonės apyvartos, bet ir pelnas.

MB „ML Grupė“ socialiai atsakinga įmonė, teikianti paslaugas asociacijoms, bažnyčioms, sportininkams, Lietuvos Šaulių sąjungai, organizacijoms, besirūpinančioms vaikais. Finansiškai silpnoms, socialinius tikslus keliančioms organizacijoms įmonė yra sukūrusi interneto svetaines neatlygintinai. Savo darbais MB „ML Grupė“ yra prisidėjusi prie Muzikos terapijos asociacijos, organizacijos Gelbėkit vaikus, Paramos – labdaros fondo „Vaiko pasaulis“, Švenčionių Visų Šventųjų parapijos, Ignalinos parapijos, Živilės Balčiūnaitės fondo, sportininkės Vaidos Žūsinaitės projektų.

MB „ML Grupės“ pagrindinė veikla: interneto svetainių, e.parduotuvių kūrimas, programavimas, atnaujinimas. Vykdoma e. prekyba LED apšvietimo prekėmis - www.led-sprendimai.lt

Mūsų darbai įvertinti ne tik žodžiu ir patenkintų klientų rekomendacijomis, bet ir oficialiais raštais – padėkomis. MB „ML Grupė“ didžiuojasi gavusi: Lenkijos respublikos ambasadoriaus Lietuvos respublikoje padėkos raštą už svetainės sukūrimą, skirtą 10 km bėgimu paminėti 10 metų Lietuvos narystę Europos sąjungoje; Karaliaus Mindaugo 10-osios Šaulių rinktinės padėkos raštą už pagalbą organizuojant konferenciją „Pilietinė gynyba hibridiniame kare“.

MB „ML Grupė“ visuomet pasiryžusi naujiems iššūkiams, inovatyvi ir atsakinga įmonė, kurios tikslas - teikti kokybiškas paslaugas bei didinti įmonės darbais patenkintų klientų skaičių.

European Athletics
Abovita
URM
PZU
Termeko
Švenčionių parapija
KKSD
Newmen
Naurida
Vilnius
Starprus
Baltijos opera
Gelbėkit vaikus
Scriptum
Isol
Baltijos praktika
Comfort hotel
Golfo klubas
Lenkijos ambasada
Sicilia